Casa de bani cu alarma Grifon
Oferta speciala expira in:
- Producator: Seifuri Antiefracție Certificate
- Model: Casete bunuri si valori H*W*D:108*350*300mm
Opţiuni disponibile
| Atribute Seifuri | |
| Constructie Seif | Casete de Valori |
| Utilizare Seif | Bunuri si Valori |
| Inaltime Seif | 108mm |
| Latime Seif | 350mm |
| Adancime Seif | 300mm |
| Seif Antiefractie | Antiefractie |
| Alte Atribute Seifuri | Cod programabil/Alarma mecanica/Incuietoare cilindrica aditionala |
Casete de bani cu alarma Grifon - antifurt
Descrierea casei de bani cu alarma Gifron pentru: Model I
Casa de bani cu alarma ofera 3 elemente de siguranta: cod programabil, alarma mecanica, incuietoare cilindrica aditionala. Casa de bani cu alarma reprezinta alegerea potrivita atunci cand dispuneti de mult numerar. Siguranta acestei case de bani are la baza principiul: doar cei care stiu codul vor avea acces. Pentru a deschide casa de bani trebuie introdusa combinatia corecta de 4 cifre, in caz contrar o alarma mecanica va fi declansata imediat. Avantaj: functioneaza intotdeauna, nu vor exista probleme legate de sursa de alimentare sau de baterii. Locuri unde se utilizeaza de obicei aceste produse: garaje, hoteluri, restaurante, brutarii, agentii de voiaj, bijuterii, tutungerii, baruri, cluburi, etc. Aceste case de bani sunt echipate cu dispozitivele necesare montarii sub tejghea etc.
Caracteristici
| Valoare+TVA | Discount |
|---|---|
| >500RON | 1% |
| >1000RON | 2% |
| >1500RON | 3% |
| >2000RON | 4% |
| >3000RON | 5% |
| >8000RON | 10%VIP |
Dacă aveți un proiect complex sau ați găsit un preț mai mic în altă parte, contactați-ne. Suntem pregătiți să vă oferim cel mai bun suport și prețuri si mai bune!
contact@ssc.ro / 0721.378.065 SUNĂ ACUM: 0721.378.065In general, produsele de pe acest site sunt in stoc.
In mod exceptional, exista posibilitatea ca anumite produse sa nu mai fie in stoc, situatie in care, in cel mai scurt timp, va vom oferta echipamente similare (echivalente sau superioare calitativ, la un pret cat mai mic posibil), asteptand decizia Dumneavoastra (acceptare oferta sau anulare comanda).
Daca nu gasim produs echivalent, va vom anunta imediat, astfel incat sa puteti sa comandati produsul in alta parte.
Se accepta returnarea produsului in termen de 14 zile de la achizitie.
⚠️ Important: In colet va rugam sa treceti contul IBAN in care doriti returnarea banilor. Produsul trebuie returnat in starea in care a fost trimis (Nou), fara urme de zgarieturi si in stare perfecta de functionare, preferabil in ambalajul original.
Adresa de returnare:
Security Service & Communications SRL
Str. Mihail Cioranu nr 4, bl. 68, apt. 25, sector 5, Bucuresti
Cod Poștal: 050751 | Tel: 0721.378.065
*Costurile de transport (trimitere si returnare) vor fi suportate de catre client.






































