Seifuri electronice antiefractie

Oferta speciala expira in:
- Producator: Seifuri Antiefracție Certificate
- Model: Seif antifoc acte documente H*W*D:330*450*390mm Greutate:41Kg
Opţiuni disponibile
| Atribute Seifuri | |
| Constructie Seif | Seif Electronic |
| Utilizare Seif | Bunuri si Valori |
| Inaltime Seif | 330mm |
| Latime Seif | 450mm |
| Adancime Seif | 390mm |
| Greutate Seif | 41Kg |
| Seif Antiefractie | Antiefractie |
| Seif Antiincendiu | Antiincendiu |
| Alte Atribute Seifuri | Seifuri Antifoc/Seifuri certificate EN 14450 |
Seifuri electronice masive antiincendiu si antiefractie

Descriere
Seifurile electronice de executie grea reprezinta solutia perfecta pentru a va tine in siguranta banii, documentele sau bunurile de valoare. Acestea sunt testate antiefractie, fiind seifuri certificate EN 14450 standard S2, ceea ce va garanteaza calitatea. Seifurile antifoc va garanteaza protectia obiectelor aflate in interior, in cazul unui incendiu.
Caracteristici
- Seiful electronic este testat antiefractie si este antiincendiu. Standard antiefractie EN 14450 S2.
- Seiful este construit cu perete dublu.
- Grosimea portii este de 53 mm.
- Seiful este echipat standard cu inchizatoare perete dublu.
- Seiful este prevazut cu inchidere electronica.
- Deschiderea usii seifului se face la 180°.
- Inchidere pe 4 parti.
- Seiful este echipat standard cu doua gauri in spate si in pamant.
- Garnitura si balamalele aplicare de 13 mm.
- Seifurile au cate un raft.
- Culoarea: gri deschis
| Model | Inaltime exterior | Latime exterior | Profunzime exterior | Inaltime interior | Latime interior | Profunzime interior | Greutate (kg) |
| l | 330 mm | 450 mm | 390 mm | 230 mm | 368 mm | 291 mm | 41 kg |
| ll | 600 mm | 480 mm | 395 mm | 500 mm | 398 mm | 291 mm | 66 kg |
| Valoare+TVA | Discount |
|---|---|
| >500RON | 1% |
| >1000RON | 2% |
| >1500RON | 3% |
| >2000RON | 4% |
| >3000RON | 5% |
| >8000RON | 10%VIP |
Dacă aveți un proiect complex sau ați găsit un preț mai mic în altă parte, contactați-ne. Suntem pregătiți să vă oferim cel mai bun suport și prețuri si mai bune!
contact@ssc.ro / 0721.378.065 SUNĂ ACUM: 0721.378.065In general, produsele de pe acest site sunt in stoc.
In mod exceptional, exista posibilitatea ca anumite produse sa nu mai fie in stoc, situatie in care, in cel mai scurt timp, va vom oferta echipamente similare (echivalente sau superioare calitativ, la un pret cat mai mic posibil), asteptand decizia Dumneavoastra (acceptare oferta sau anulare comanda).
Daca nu gasim produs echivalent, va vom anunta imediat, astfel incat sa puteti sa comandati produsul in alta parte.
Se accepta returnarea produsului in termen de 14 zile de la achizitie.
⚠️ Important: In colet va rugam sa treceti contul IBAN in care doriti returnarea banilor. Produsul trebuie returnat in starea in care a fost trimis (Nou), fara urme de zgarieturi si in stare perfecta de functionare, preferabil in ambalajul original.
Adresa de returnare:
Security Service & Communications SRL
Str. Mihail Cioranu nr 4, bl. 68, apt. 25, sector 5, Bucuresti
Cod Poștal: 050751 | Tel: 0721.378.065
*Costurile de transport (trimitere si returnare) vor fi suportate de catre client.






































