Seif mobila DESIGN EN1 cu inchidere electronica

Oferta speciala expira in:
- Producator: Seifuri Antiefracție Certificate
- Model: Seif mobila DESIGN EN1 H x L x l 660 x 490 x 410 mm
| Atribute Seifuri | |
| Constructie Seif | Seif Electronic |
| Utilizare Seif | Bunuri si Valori |
| Inaltime Seif | 660mm |
| Latime Seif | 490mm |
| Adancime Seif | 410mm |
| Volum Seif | 76Litri |
| Greutate Seif | 82Kg |
| Seif Antiefractie | Antiefractie |
| Seif Antiincendiu | Antiincendiu |
| Alte Atribute Seifuri | Seifuri Antifoc/Seifuri business/Seifuri certificate EN 1143-1 |
Seif mobila DESIGN EN1 cu inchidere electronica

Categorie de
securitate: Clasa
de securitate 1 conform cu CSN EN 1143-1 + A1:2009 EN
Dimensiuni exterioare (H x L x l): 660 x 490 x 410 mm
Dimensiuni interioare (H x L x l): 580 x 420 x 310 mm
Sistem de inchidere: Inchidere electronica
Greutate: 82 kg
Tip seif: seifuri mobila cu corp
format din perete dublu
Grosime foaie usa: 5 mm
Rezistenta la foc: izolatie speciala antifoc pe intreg perimetrul corpului
Piedica la usa: nu
Finisaje: zavoruri cromate
Inchidere: EN 1300 Clasa B, doua coduri
posibile (Cod Master & Cod User). Deschidere intarziata (dupa trei incercari
gresite) cand sunt utilizate coduri eronate. Posibilitate de programare
deschidere intarziata. Bolturi pe 3 laturi (2 in fata, 1 sus/jos)
Chit de ancorare: da
Culoare: negru
| Valoare+TVA | Discount |
|---|---|
| >500RON | 1% |
| >1000RON | 2% |
| >1500RON | 3% |
| >2000RON | 4% |
| >3000RON | 5% |
| >8000RON | 10%VIP |
Dacă aveți un proiect complex sau ați găsit un preț mai mic în altă parte, contactați-ne. Suntem pregătiți să vă oferim cel mai bun suport și prețuri si mai bune!
contact@ssc.ro / 0721.378.065 SUNĂ ACUM: 0721.378.065In general, produsele de pe acest site sunt in stoc.
In mod exceptional, exista posibilitatea ca anumite produse sa nu mai fie in stoc, situatie in care, in cel mai scurt timp, va vom oferta echipamente similare (echivalente sau superioare calitativ, la un pret cat mai mic posibil), asteptand decizia Dumneavoastra (acceptare oferta sau anulare comanda).
Daca nu gasim produs echivalent, va vom anunta imediat, astfel incat sa puteti sa comandati produsul in alta parte.
Se accepta returnarea produsului in termen de 14 zile de la achizitie.
⚠️ Important: In colet va rugam sa treceti contul IBAN in care doriti returnarea banilor. Produsul trebuie returnat in starea in care a fost trimis (Nou), fara urme de zgarieturi si in stare perfecta de functionare, preferabil in ambalajul original.
Adresa de returnare:
Security Service & Communications SRL
Str. Mihail Cioranu nr 4, bl. 68, apt. 25, sector 5, Bucuresti
Cod Poștal: 050751 | Tel: 0721.378.065
*Costurile de transport (trimitere si returnare) vor fi suportate de catre client.






































