Seif antifoc Sydney 65 electronic

Oferta speciala expira in:
- Producator: Seifuri Antiefracție Certificate
- Model: Seif antifoc Sydney 65 electronic 715 x 485 x 475 mm
| Atribute Seifuri | |
| Constructie Seif | Seif Electronic |
| Utilizare Seif | Acte si Documente |
| Inaltime Seif | 715 mm |
| Latime Seif | 485 mm |
| Adancime Seif | 475 mm |
| Volum Seif | 54 litri |
| Greutate Seif | 86 kg |
| Seif Antiincendiu | Antiincendiu |
| Alte Atribute Seifuri | Certificat EN15659 |
Seif antifoc Sydney 65 cu inchidere electronica

Categorie de
securitate: conform EN15659 testat antifoc LFS60P
Dimensiuni exterioare (H x L x l): 715 x 485 x 475 mm
Dimensiuni interioare (H x L x l): 526 x 345 x 299 mm
Dimensiuni acces usa (H x L): 439 x 345 mm
Sistem de inchidere: inchidere electronica; functioneaza cu 4
baterii de 1,5V; inchidere cu 2 bolturi
Greutate: 86 kg
Tip seif: seifuri antifoc
Rezistenta la foc: LFS 60P pana la de 60 minute conform EN15659; perete dublu
umplut cu material special rezistent la foc
Inchidere: cu cifru electronic, 4 buc. baterii de 1,5V tip AA (nu
sunt incluse)
Bolturi: 2 bolturi de Ø 16 mm
Sertar interior: 1 buc., in partea superioara
Raft: 1
Ancorare: posibilitate de ancorare in podea, chit de ancorare
Culoare: antracit
Capacitate
de incarcare : 4 bibliorafturi - pozitionate vertical +1
biblioraft pozitionat orizontal
| Valoare+TVA | Discount |
|---|---|
| >500RON | 1% |
| >1000RON | 2% |
| >1500RON | 3% |
| >2000RON | 4% |
| >3000RON | 5% |
| >8000RON | 10%VIP |
Dacă aveți un proiect complex sau ați găsit un preț mai mic în altă parte, contactați-ne. Suntem pregătiți să vă oferim cel mai bun suport și prețuri si mai bune!
contact@ssc.ro / 0721.378.065 SUNĂ ACUM: 0721.378.065In general, produsele de pe acest site sunt in stoc.
In mod exceptional, exista posibilitatea ca anumite produse sa nu mai fie in stoc, situatie in care, in cel mai scurt timp, va vom oferta echipamente similare (echivalente sau superioare calitativ, la un pret cat mai mic posibil), asteptand decizia Dumneavoastra (acceptare oferta sau anulare comanda).
Daca nu gasim produs echivalent, va vom anunta imediat, astfel incat sa puteti sa comandati produsul in alta parte.
Se accepta returnarea produsului in termen de 14 zile de la achizitie.
⚠️ Important: In colet va rugam sa treceti contul IBAN in care doriti returnarea banilor. Produsul trebuie returnat in starea in care a fost trimis (Nou), fara urme de zgarieturi si in stare perfecta de functionare, preferabil in ambalajul original.
Adresa de returnare:
Security Service & Communications SRL
Str. Mihail Cioranu nr 4, bl. 68, apt. 25, sector 5, Bucuresti
Cod Poștal: 050751 | Tel: 0721.378.065
*Costurile de transport (trimitere si returnare) vor fi suportate de catre client.






































