Detector de miscare PIR, 12 m, 100°, digital, PET 15Kg- DSC

- Producator: Dsc Alarma Efractie
- Model: detector-miscare-PIR-dsc-12m-100grade-digital
| Detectori Alarma | |
| Tip Detector Miscare | Digital |
| Detector Fir/Wireless | Fir |
| Mediu Detector | Interior |
Model / producator DSC Tip Detector de miscare Raza de detectie 12 m Unghi detectie 100° Inaltime optima de instalare 2.1 m Temperatura de operare -10°C ÷ 40°C Compensare termica DA Imunitate la animale (PET) max. 15 kg Imunitate RFI 30 V/m 10-1000 MHz Tensiune de alimentare 9 - 15 Vcc Curent absorbit 11 mA Tamper carcasa DA Dimensiuni 114 x 63 x 40 mm Durata alarma 2 s Tamper perete NU Rezistor EOL intern 5.6 KOhm
| Model / producator | DSC |
| Tip | Detector de miscare |
| Raza de detectie | 12 m |
| Unghi detectie | 100° |
| Inaltime optima de instalare | 2.1 m |
| Temperatura de operare | -10°C ÷ 40°C |
| Compensare termica | DA |
| Imunitate la animale (PET) | max. 15 kg |
| Imunitate RFI | 30 V/m 10-1000 MHz |
| Tensiune de alimentare | 9 - 15 Vcc |
| Curent absorbit | 11 mA |
| Tamper carcasa | DA |
| Dimensiuni | 114 x 63 x 40 mm |
| Durata alarma | 2 s |
| Tamper perete | NU |
| Rezistor EOL intern | 5.6 KOhm |
Detectorul de miscare este ultimul model de PIR al celor de la DSC, cu deschidere 12 m la un unghi de 100°. Numarator de impulsuri, procesare digitala a semnalului, imunitate la animale (PET) pana la 15 kg, imunitate RFI si protectie la lumina alba.
Rezistor EOL intern pentru compatibilitate cu PowerSeries NEO si PRO. Posibilitate alegere alta valoare pentru rezistorul EOL.
Detectorul de miscare este ultimul model de PIR al celor de la DSC, cu deschidere 12 m la un unghi de 100°. Numarator de impulsuri, procesare digitala a semnalului, imunitate la animale (PET) pana la 15 kg, imunitate RFI si protectie la lumina alba.
Rezistor EOL intern pentru compatibilitate cu PowerSeries NEO si PRO. Posibilitate alegere alta valoare pentru rezistorul EOL.
| Valoare+TVA | Discount |
|---|---|
| >500RON | 1% |
| >1000RON | 2% |
| >1500RON | 3% |
| >2000RON | 4% |
| >3000RON | 5% |
| >8000RON | 10%VIP |
Dacă aveți un proiect complex sau ați găsit un preț mai mic în altă parte, contactați-ne. Suntem pregătiți să vă oferim cel mai bun suport și prețuri si mai bune!
contact@ssc.ro / 0721.378.065 SUNĂ ACUM: 0721.378.065In general, produsele de pe acest site sunt in stoc.
In mod exceptional, exista posibilitatea ca anumite produse sa nu mai fie in stoc, situatie in care, in cel mai scurt timp, va vom oferta echipamente similare (echivalente sau superioare calitativ, la un pret cat mai mic posibil), asteptand decizia Dumneavoastra (acceptare oferta sau anulare comanda).
Daca nu gasim produs echivalent, va vom anunta imediat, astfel incat sa puteti sa comandati produsul in alta parte.
Se accepta returnarea produsului in termen de 14 zile de la achizitie.
⚠️ Important: In colet va rugam sa treceti contul IBAN in care doriti returnarea banilor. Produsul trebuie returnat in starea in care a fost trimis (Nou), fara urme de zgarieturi si in stare perfecta de functionare, preferabil in ambalajul original.
Adresa de returnare:
Security Service & Communications SRL
Str. Mihail Cioranu nr 4, bl. 68, apt. 25, sector 5, Bucuresti
Cod Poștal: 050751 | Tel: 0721.378.065
*Costurile de transport (trimitere si returnare) vor fi suportate de catre client.






























